درباره ما

درباره ما

فروشگاه اینترنتی ویرا گوشی ، در راستای تسهیل امر خرید اینترنتی محصولات دیجیتال برای تمامی هموطنان عزیز در جهت کاهش سفرهای درون شهری و دسترسی آسان کاربران به محصولات دیجیتال بازار ایران با مناسب ترین قیمت ممکن ایجاد کرده است .

این فروشگاه( ویرا گوشی ) کار خود را از بهار 99 آغاز نموده است و در حوزه های متفاوت عرضه محصولات دیجیتال فعالیت می نماید.
فروشگاه اینترنتی ویرا گوشی  توسط چند مجموعه فروشگاهی محصولات دیجیتال با تکیه بر اعتماد شما عزیزان در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات فروش، اقدام به فروش محصولات الکترونیک با نازل ترین قیمت در بازار ایران نموده است. سایت خرید اینترنتی ویرا گوشی با هدف معرفی، نقد و بررسی و فروش محصولات الکترونیک شامل: انواع گوشی موبایل، تبلت، گجت های هوشهمند  و ... برای سهولت دسترسی و خرید آنلاین کاربران ایرانی راه اندازی شده است.
ویرا گوشی با پیاده سازی روش های پرداخت آسان، امکان خرید را در هر زمان و مکانی با شرایط ساده برای شما عزیزان فراهم نموده است.
شما کاربر گرامی ویرا گوشی با انتخاب، مقایسه و نقد و بررسی محصولات می توانید بهترین انتخاب و خرید را با کم ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی ویرا گوشی داشته باشید.

بازگشت به بالا
تمامی حقوق مادی و معنوی اپلیکیشن و سایت، برای گروه فروشگاه اینترنتی ویرا گوشی محفوظ می‌باشد. گروه طراحان وِوِکا